UROCZYSTOŚC PASOWANIA ŚWIETLICZAKA

25 października uczniowie klas pierwszych uroczyście zostali przyjęci do grona świetlicowej społeczności podczas uroczystości PASOWANIA ŚWIETLICZAKA.
KANDYDACI musieli wykazać się znajomością: cech wzorowego Świetliczaka,  zasad obowiązujących w świetlicy,  wiedzą ogólną,  a także sprytem,  refleksem  i przede wszystkim odwagą ☺
Na uczestników czekały ciekawe zadania, a ich „mrówczej” pracy przyglądali się : Dyrektor szkoły, Kierownik świetlicy,  a także wychowawcy.
W przygotowanie uroczystości chętnie zaangażowali się uczniowie klasy III B- Maksymilian Chrostowski, Kajetan Pieślak i Oliwier Rączka.
Pierwszaki znakomicie poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami, a tym samym z ogromną radością wystąpiły do grona Świetliczaków.
Na zakończenie uroczystości na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek przygotowany wcześniej własnoręcznie dzieci uczęszczające do świetlicy.