„Nie ma śmieci – są surowce ”.

We wrześniu 2017r. po raz kolejny uczestniczyliśmy  w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce ”. Przygotowując się do

przedsięwzięcia przeprowadziliśmy pogadanki na temat segregacji i recyklingu. Dzieci wykonały plakaty informujące o celach akcji. W połowie września uczniowie  z opiekunami udali się w wyznaczony rejon do porządkowania. Po ulewnych deszczach teren był trudny do przejścia, ale udało nam się sprawnie przeprowadzić akcję.

Koordynatorzy przedsięwzięcia – nauczyciele przyrody –  dziękują wszystkim za zaangażowanie i zapraszają do udziału w kolejnych programach ekologicznych.