Szanowni Państwo!
Rozpoczęła się kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego 2018, dzięki któremu możemy wygrać realizację dwóch wniosków, które złożyliśmy w okręgu wyborczym nr 5. Są to 2 tzw. małe projekty : nr 3 MRÓWKOLANDIA na sportowo. Organizacja eventu sportowego dla przedszkolaków ( zakup bramek na boisko oraz sprzętu sportowego), nr 4 – pOGROMcy NUDY– spotkania uczniów ZS nr 2 i seniorów DPS Niezapominajka (zakup gier planszowych oraz tabletów). Na te projekty mogą głosować wyłącznie osoby zameldowane w okregu wyborczym nr 5. Jednocześnie w ramach inicjatyw ogólnomiejskich przeszedł wniosek nr 9 Modernizacja ul. Wyżynnej etap I– na który mogą zagłosować wszyscy mieszkańcy. W najbliższym czasie uczniowie otrzymają ulotki. Prosimy o dokładne uzupełnienie ich i zwrot do wychowawców. Zobowiązujemy się do tego ,że Państwa dane osobowe zostaną wykorzystane tylko do głosowania na Budżet Obywatelski.
NAGRODY! Stowarzyszenie Mrowisko ufudowało nagrody pieniężne dla klas, które zdobędą najwięcej głosów – na poziomie kl. I-III 100 zł, kl. IV-VI 100 zł i kl. VII i gimnazjum 100 zł.
Liczymy na Państwa wsparcie. Dzięki Waszym głosom w poprzedniej edycji BO mamy plac zabaw Mrówkolandia. Tym razem też DAMY RADĘ ! Głosy zbieramy do piątku 6.10.17r.

Bezpośredni link do głosowania…