” POLECAM TĘ KSIĄŻKĘ” – konkurs plastyczny

W nawiązaniu do Międzynarodowego Dnia Książki, przypadającego w dniu 23 kwietnia, biblioteka szkolna zorganizowała dla chętnych klas konkurs plastyczny – „Polecam tę książkę”. Tym razem uczniowie wykonywali swoje prace w szkole, na zajęciach plastycznych. Komisja w składzie: p. Małgorzata Andrzejewska, p. Marta Bartosik, p. Józefina Chmura i Izabela Zimnoch, oceniając prace konkursowe brała pod uwagę:  pomysł, technikę wykonania i ogólne wrażenia estetyczne. Oto laureaci konkursu:
Klasy I – III:
I miejsce – Lena Nawrocka z kl. IIa („Karolcia”)
II miejsce- 1. Igor Ingielewicz z kl. IIc („Akademia Jedi”)
2. Zuzia Sadowska z kl. IIa („Kopciuszek”)
III miejsce – 1. Zuzia Pacholska z kl. IIId ( „Zosia z ul. Kociej”)
2. Olga Zamojska z kl. IIc („Tajemnica gazety”)
Wyróżnienie otrzymali: Wiktor Cichoń z kl. IIc, Zosia Golenia, Tosia Gularska z kl. IIIc,
Julek Bołtryk, Liwia  Kujawska i Nina Makowska z kl. IIa
Klasy IV- VI i gimnazjum:
I miejsce – Oliwia Żukowska z kl VIc („Anioł do wynajęcia”)
II  miejsce – Julia Grzelak z kl. VIc („Niesamowita encyklopedia Larousse’a. Ziemia” )
III miejsce – Alicja Zamojska z kl. VIc („Jutro”)
Wyróżnienia otrzymali: Kasia Mierzwa, Mikołaj Ząbek, Mikołaj Misiuk z kl. IIIf gimn.
Wszystkim laureatom gratulujemy wygranej, a wyróżnione prace można obejrzeć na korytarzu przy bibliotece szkolnej. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.