SPOTKANIA CZYTELNICZE W OŚRODKU SZKOLNO – WYCHOWAWCZYM PRZY UL. POLNEJ W ELBLĄGU

7 lutego 2017 roku  wolontariuszki Karolina Jędrzejewska i Agata Janiszewska z klasy II e, rozpoczęły  cykliczne spotkania czytelnicze z dziećmi z Ośrodka Szkolno –Wychowawczego przy ul. Polnej w Elblągu.

Wolontariuszki przygotowały  opowiadanie  pt. „Zielona kredka”, które przedstawiły  metodą kamishibai. Dzieci z  ciekawością  słuchały  bajki oraz  trafnie odpowiadały na pytania.

Spotkanie zakończyło się  pracą plastyczną . Karolina i Agata wspólnie  z dziećmi malowały różne koty, które pojawiały się w scenariuszu.  Opowiadanie zainspirowało dzieci do ciekawych, niecodziennych pomysłów. Spotkanie było bardzo udane i przebiegało w miłej atmosferze.