NAUCZYCIELE – UCZNIOM

W szkole tradycyjnie co roku  przedstawiane są jasełka bożonarodzeniowe.

O wyjątkowości tegorocznych jasełek, które miały miejsce 22 XII 2016 roku zadecydował fakt, iż wykonywane były przez grono pedagogiczne i dyrekcję.

Ich ważne przesłanie biblijne przeplatane było kolędami śpiewanymi wspólnie z uczniami i rodzicami.

Nauczyciele  występujący w  rolach diabłów, aniołów,  Józefa  i Maryi, trzech Mędrców ze Wschodu i pasterzy  spisali się wybornie.

Reżyserem przedstawienia była pani Józefa Chmura. Oprawę muzyczną przygotowała pani Anna Chadaj. Dekorację panie: Beata Mizerska i Helena Wojciechowska.

Brawa, którymi nagrodzono wszystkich nauczycieli świadczą o tym, że po raz kolejny nauczyciele sprawdzili się w rolach aktorów  znakomicie.

Był to bardzo miły dzień, spędzony w ciepłej atmosferze świątecznej, którego dopełnieniem były wigilie klasowe.

napisali o nas…