„Jestem przedsiębiorczy, choć nie jestem przedsiębiorcą”- II finał

Dnia 17.11.2016 roku w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Zespole Szkół nr 2 w Elblągu odbył się etap finałowy II Miejskiego konkursu dla uczniów klas VI pt. „Jestem przedsiębiorczy, choć nie jestem przedsiębiorcą”, który został zorganizowany przy wsparciu Elbląskiej Rady Klastrów. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Elbląga Pan Witold Wróblewski.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy dotyczącej podstawowych zagadnień z zakresu przedsiębiorczości, w tym działalności gospodarczej.

W etapie finałowym udział wzięło 14 uczestników z 6 elbląskich szkół: SP nr 4, SP nr 6, SP nr 11, SP nr 16, SP nr 25 oraz Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK.

Uczestnicy zmierzyli się z testem składającym się 35 pytań. Komisja konkursowa wyłoniła 3 laureatów – zdobywców trzech tabletów:

Miejsce I zajęła Oliwia Żukowska ze Szkoły Podstawowej nr 25

Miejsce II zajął Dominik Jarosz ze Szkoły Podstawowej nr 16

Miejsce III zajął Łukasz Chomicz ze Szkoły Podstawowej nr 11

Nie było osób przegranych ponieważ każdy uczestnik oraz opiekun otrzymali pamiątkowy upominek.

Serdeczne podziękowania składamy sponsorom:

Gratulujemy zwycięzcą i zapraszamy do kolejnej edycji.