WYNIKI KONKURSU „Zakładka do książki”

WYNIKI KONKURSU „Zakładka do książki”

W związku z nadchodzącym Światowym Dniem Książki biblioteka szkolna zorganizowała konkurs plastyczny na „Zakładkę do książki”. Wpłynęło 68 przeróżnych prac dzieci. Komisja w składzie: p. Józefa Chmura, p. Małgorzata Andrzejewska i p. Anna Rugała wyłoniła laureatów konkursu, brała przy tym pod uwagę pomysł, sposób wykonania i użyteczność zakładki. Oto wyniki:

I miejsce – Kinga Zawada z kl. Id

II miejsce – Kuba Pieślak z kl. IIc

III miejsce – Dominik Borkowski z kl. IIc

Wyróżnienie otrzymali:

  • Natalia Kojtych kl. IIIa
  • Agata Wołk kl Ia
  • Mieszko Zimiński kl. IIc
  • Wiktoria Lamkiewicz kl. IIc
  • Oliwia Żukowska kl. Vc

Wszystkie prace można obejrzeć na tablicy przy bibliotece, na górnym korytarzu. Laureatom gratulujemy (nagrody wkrótce), pozostałym dzieciom dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Zakładki będą do zwrotu za pewien czas.

Close Menu