Kiermasz szkół ponadgimnazjalnych

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2  zaprasza Rodziców Gimnazjum nr 10 na spotkanie z Panią dr Danutą Oleksiak Konsultantem  Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, którego tematem będzie „Szkolnictwo zawodowe”. Spotkanie odbędzie się

17 marca 2016r.  (czwartek) o godz. 16.30 w sali nr 8.

Rodzice i uczniowie będą mogli spotkać się  przedstawicielami elbląskich  szkół ponadgimnazjalnych w ramach Kiermaszu szkół.

Kiermasz szkól odbędzie się 17 marca 2016r (czwartek) w godz. 16.30 – 18.00 w naszej szkole.

Celem spotkania będzie przedstawienie oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych w zakresie szkolnictwa zawodowego.
Mamy nadzieję, że prezentacja szkół ponadgimnazjalnych pomoże w podjęciu właściwych decyzji edukacyjno-zawodowych naszym uczniom.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!