Gala Wolontariatu


Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza 8 grudnia 2023 r. ,w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu odbyła się Gala Wolontariatu, w której uczestniczyli wolontariusze z SP nr 25. Była to wspaniała   okazja do podziękowania w szczególny sposób wolontariuszom, którzy poświęcają swój czas i energię na co dzień współpracując z organizacjami, instytucjami i osobami indywidualnymi.  Osobom, które wyróżniają się spośród innych swą szlachetna działalnością.  Podczas Gali nastąpiło wręczenie nominacji w konkursie: „Barwy Wolontariatu” dla Szkolnego Koła Wolontariatu przy SP nr 25, Julii Hoebell, Nikoli Malinowskiej i Hanny Papińskiej. Dzięki staraniom P. Chmury i wolontariuszy nasza szkoła zdobyła przedłużenie Certyfikatu „Miejsce przyjazne wolontariuszom”. Gala była objęta Patronatem Honorowym Witolda Wróblewskiego Prezydenta Miasta Elbląga. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z niesienia dobra!


Skip to content