Wyniki międzyprzedszkolnego konkursu „Moja pacynka, kukiełka ulubionej postaci bajkowej”

WYNIKI MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„MOJA KUKIEŁKA, PACYNKA ULUBIONEJ POSTACI BAJKOWEJ”

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Teatru zorganizowaliśmy w naszej szkole międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Moja kukiełka, pacynka ulubionej postaci bajkowej”. Na konkurs dostarczono piękne, ciekawe i pomysłowe prace w postaci kukiełek oraz pacynek. Kryterium przy wyborze prac była przede wszystkim kreatywność, estetyka, zastosowany materiał, wkład pracy oraz ogólne wrażenie artystyczne. Po długich naradach jury w 6- osobowym składzie nagrodziło poniższe prace :

I miejsce : Bernadeta Ekes  z Przedszkola nr 3

II miejsce : Hanna Łytkowska z Przedszkola nr 33

III miejsce : Jakub Dobrzyński z Przedszkola nr 18

Wyróżnienia :

Aleksandra Kurzatkowska z Przedszkola nr 3

Emilia Milewska z Przedszkola nr 3

Jakub Kłosiewicz z Przedszkola nr 4

Weronika Sankiewicz z Przedszkola nr 4

Weronika Pasturczak z Przedszkola nr 18

Julia Płachta z Przedszkola nr 18

Zosia Raczyńska z Przedszkola nr 33

Oliwier Kordas z Przedszkola nr 33

Natalia Wiktorzak z Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 23

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Nagrody oraz dyplomy dla zwycięzców i uczestników konkursu dostarczymy osobiście do placówek.