NOWOŚCI w bibliotece szkolnej


Dla miłośników jazdy konnej mamy kolejne części przygód kucyka Sigge      oraz wakacyjne przeżycia kilku przyjaciółek i ich koni w „Pamiętniku Lucky”. Fanów Gwiezdnych Wojen zachęcamy do zapoznania się z „Bajkami 5 minut przed snem. STAR WARS” , a sympatyków przygód 10 Skarpetek do przeczytania najnowszej części znanej serii Justyny Bednarek -„ Zielone Piórko Zbigniewa. Skarpetki kontratakują!, w której toczy się śledztwo w sprawie zaginionej papugi.    Ciekawą pozycją są „Opowiadajki”, zawierające zbiór krótkich opowiadań i bajek o zwierzętach, napisanych przez dzieci w wieku 7-12 lat.  Pojawiła się także   kolejna część „Biura Detektywistycznego Lassego i Mai: Tajemnica filmu”. Na starszych czytelników czeka najnowsza część „Dziennika Cwaniaczka. Zupełne dno” oraz magiczna opowieść pt. „Wyspa na końcu świata” o losach i przygodach dwunastoletniej Ami, odebranej rodzicom i wywiezionej do sierocińca na odległą wyspę.

Zachęcam bardzo do zapoznania się z nowymi książkami i jej bohaterami.

 


Skip to content