Damy radę fahhradem! Drugie spotkanie


Już po raz drugi w tym roku szkolnym ekipa LOVEROWCÓW spotkała się aby w ramach innowacji DAMY RADĘ FAHHRADEM eksplorować Elbląg i jego bogatą historię. A działo się to w piątek 18 września! Ulice naszego miasta zdominowali rowerzyści z SP 25 promując tym samym zdrowy styl życia i ekologiczne rozwiązania komunikacyjne a także głód wiedzy. Nie zabrakło więc rzetelnej dawki historii, która przekazywał nam na bieżąco pan Przemysław Kurczewski. Nad logistyką rajdu czuwał pan Marcin Felka, który również uwieczniał na zdjęciach przebieg wyprawy. Bezpieczeństwa i dobrych humorów pilnował pan Mariusz Fil. Jesteśmy dumni z naszej młodzieży i mamy nadzieję że piątkowy rajd rozbudził Wasze rowerowe apetyty! Do zobaczenia wkrótce!!!! Fahhrad ist super!


Skip to content