SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM W ŚWIATOWIDZIE   


7 grudnia 2019 r. w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu odbyło się  spotkanie ze Świętym Mikołajem dla dzieci z diecezji elbląskiej, zorganizowane przez Caritas Diecezji Elbląskiej Z naszej szkoły pod opieką p. Anny Jurczak i p. Małgorzaty Wołk oraz Pani z Caritasu, uczestniczyło w nim 20 uczniów z kl.0-V . W programie imprezy przygotowano przedstawienie pt.: „Którędy do nieba?”, poprzedzające przybycie Świętego Mikołaja. Zostało ono  przygotowane przez kleryków elbląskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Spektakl uczył, jak zostać świętym i szczęśliwym we współczesnych czasach..Barwne przedstawienie z pięknymi strojami, scenografią   i muzyką zachwyciło z pewnością małych widzów. Dodatkową atrakcją było to, że artyści zaprosili dzieci do wspólnej zabawy, co sprawiło najmłodszym wielką radość.  Na zakończenie każde dziecko otrzymało od Św. Mikołaja słodki upominek.  Spotkanie zapadnie na długo w pamięci uczestników.

Organizatorki wyjazdu- Anna Jurczak, Józefa Chmura.


Skip to content