Mikołaj odwiedził dzieci z Akademii Przyszłości


11 grudnia r.  tutorzy pod kierunkiem pani Katarzyny Kamińskiej- Kozioł  przygotowali dla dzieci z Akademii Przyszłości spotkanie z Mikołajem. Wolontariusze, rodzice oraz dzieci wspólnie zebrali się tego dnia w świątecznych nastrojach. Dzieci uczestniczyły w krótkim przedstawieniu w wykonaniu swoich tutorów.  Odpowiadały na szereg trudnych pytań związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, śpiewały kolędy. Ich głośne śpiewanie usłyszał Mikołaj, który przybył do szkoły. Przyniósł dla grzecznych dzieci worek prezentów. Wszyscy przywitali Mikołaja okrzykami i gromkimi brawami. Dzieci
z uśmiechem ustawiły się w kolejce po prezenty. Każdy dostał  paczkę ze słodyczami. Spotkanie zakończyło się wspólnymi zabawami integrującymi i małym poczęstunkiem. W trakcie zabawy  przybyła  do dzieci Mikołajowa – Pani Ewa Bidzińska, która zrobiła niespodziankę i ufundowała paczki ze słodkościami dla każdego dziecka. W spotkaniu brali udział uczniowie należący do Akademii Przyszłości w Szkole Podstawowej nr 21 i 25.

Dziękujemy za przybycie Mikołaju !


Skip to content