” Mrówka- Wyścigówka w drodze!”

18. 09. 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 25 w Elblągu odbyła się impreza sportowa dla sześciolatków podsumowująca działania podjęte w związku z realizacją projektu ” Mrówka- Wyścigówka”. Zakładał on przeprowadzenie rywalizacji sportowych oraz pokrycie boiska do siatkówki bezpieczną nawierzchnią. W zmaganiach wzięły udział dzieci z przedszkoli nr 3, 8, katolickiego oraz
klasa ” 0″ ze Szkoły Podstawowej nr 25.
Konkurencje sportowe miały kształtować sprawność fizyczną i zręczność  (rzuty do celu, strzały do bramki, bieg slalomem i inne). Za udział w nich uczestnicy otrzymali drobne nagrody.
Imprezę uświetnili swoją obecnością prezydent Elbląga- Edward Pietrulewicz, dyrektor Departamentu Edukacji- Małgorzata Sowicka oraz przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego- Gerard Przybylski.
Pomimo niesprzyjającej aury atmosfera była wspaniała, a dzieci świetnie się bawiły!
Marta Bartosik