Wizyta w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim


      CO ROKU Z OKAZJI DNIA DZIECKA UCZNIOWIE Z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI ZAPRASZANI SĄ DO ZAPRZYJAŹNIONYCH FIRM. TAM, MŁODZI UCZESTNICY PROJEKTU MAJĄ NIEPOWTARZALNĄ OKAZJĘ, BY ZOBACZYĆ FIRMĘ „OD KUCHNI”, POZNAĆ JEJ PRACOWNIKÓW I SPECYFIKĘ PRACY, A CO NAJWAŻNIEJSZE – USIĄŚĆ NA CHWILĘ W FOTELU PREZESA (DYREKTORA/MANAGERA). WSZYSTKO PO TO BY POKAZAĆ DZIECIOM, ŻE SUKCES ZAWODOWY LEŻY W ICH ZASIĘGU. SPOTKANIE UCZNIÓW AKADEMII PRZYSZŁOŚCI I DOROSŁYCH W FIRMIE TO NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIE DLA WSZYSTKICH!

   Elbląska Akademia Przyszłości 14 maja pojechała do Gdańska na zaproszenie Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Z naszej szkoły razem ze swoimi tutorami pojechał Dominik, Krzysztof i Sebastian.
Dzieci miały okazję zobaczyć pracę Działu Paszportowego, Działu Zatrudnienia Cudzoziemców. Mogły wejść do gabinetu wojewody i wicewojewody. W sali prezydialnej im. Lecha Kaczyńskiego pan wicewojewoda odpowiadał na pytania dzieci. W sali im. Marszałka Piłsudskiego spotkali się z pracownikami Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Dzieci zobaczyły jak przychodzą powiadomienia o wypadkach i zagrożeniach z całego województwa. Oglądały nowoczesny sprzęt, który ułatwia pracę.  Spacerowały piękną, gdańską starówką.

Więcej informacji na stronie:

 https://akademiaprzyszlosci.org.pl/

https://www.facebook.com/Akademia-Przysz%C5%82o%C5%9Bci-Elbl%C4%85g-729827104085908/

 


Skip to content