KONKURS CZYTELNICZY KL. II – „Co kryją Tajemnice….?”


       Szwedzka seria „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” cieszy się sporym zainteresowaniem wśród czytelników naszej biblioteki. W celu popularyzacji tej niezwykłej literatury detektywistycznej dla dzieci, 13 marca w czytelni szkolnej odbył się Konkurs Czytelniczy pt. „Co kryją Tajemnice….?”. Wzięło w nim udział 8 chętnych fanów Lassego i Mai, których zadaniem było rozwiązanie testu i dodatkowo ułożenie  puzzli na czas. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: p. Józefa Chmura, p. Anna Papińska, p. Bogdan Pawłowski.               

Najlepsza znajomością książek tej serii wykazali się:      

I miejsce – Hania Papińska kl. IIa

II miejsce – Oliwia Brodziak kl. IIb

III miejsce – Kuba Niwiński  kl. IIa

Wyróżnienia otrzymali:

Lena Starzyńska i Laura Klarkowska z kl. IIb oraz Julia Winczewska z kl. IIa

      Pozostali uczestnicy także wykazali dużą znajomość książek autorstwa Martina Wildmarka i Heleny Willis. Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy pozostałych czytelników do zapoznania się z tą bardzo popularną serią detektywistyczną.


Skip to content