A gdzie odnaleźć nasze Betlejem ?


A gdzie odnaleźć nasze Betlejem ?

To tytuł jasełek, które odbyły się 20 grudnia 2018 roku o godzinie 16:30 w sali gimnastycznej.

Ta uroczysta Bożonarodzeniowa wieczornica została przygotowana przez uczniów klasy III b i chór szkolny pod kierunkiem pań: Ewy Wechterowicz, Anny Chadaj i Józefy Chmury.

Przedstawienie składało się z dwóch części: tradycyjnej, w której była Święta Rodzina, pastuszkowie i królowie oraz współczesnej – której towarzyszyło wiele wzruszenia i radości. Uczniowie wykazali się świetną grą. Piękna świąteczna sceneria przygotowana przez panią Beatę Mizerską podkreślała nastrój betlejemskiej nocy. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i pastorałkami w wykonaniu chóru szkolnego oraz duetu wokalnego: Kingi Szarag z klasy VIII c oraz Zofii Chadaj z Zespoły Szkół Gospodarczych w Elblągu. W tle towarzyszyły obrazy nawiązujące do recytowanych treści.
Przedstawienie prowadzili uczniowie z klasy VIII c Oliwia Żukowska i Aleksander Tywoniuk.

Po zakończonym przestawieniu głos zabrała pani wicedyrektor Bożena Strawa- Cieślak, która podziękowała wspaniałej młodzieży za występ oraz złożyła wszystkim życzenia.
Te jasełka były wspaniałe, podobały się publiczności, która nagrodziła młodzież gromkimi brawami.
Dziękuję wszystkim przybyłym za poświęcony czas, cieszę się że zechcieliście być razem z nami.
Józefa Chmura


Skip to content