Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Szkoła Wierna Dziedzictwu


Z przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła uzyskała Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Szkoła Wierna Dziedzictwu. Tytuł ten przyznawany jest szkołom i placówkom oświatowym z województwa warmińsko-mazurskiego za podejmowanie działań w obszarze kształcenia i wychowania patriotycznego i obywatelskiego. Przekazania Certyfikatu Pani Dyrektor Annie Jadwidze Śledzińskiej dokonał Warmińsko – Mazurski Wicekurator Oświaty Pan Wojciech Cybulski. Uroczystość wręczenia Certyfikatów Szkoła Wierna Dziedzictwu odbyła się 29.11.2018r w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.Z przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła uzyskała Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Szkoła Wierna Dziedzictwu. Tytuł ten przyznawany jest szkołom i placówkom oświatowym z województwa warmińsko-mazurskiego za podejmowanie działań w obszarze kształcenia i wychowania patriotycznego i obywatelskiego. Przekazania Certyfikatu Pani Dyrektor Annie Jadwidze Śledzińskiej dokonał Warmińsko – Mazurski Wicekurator Oświaty Pan Wojciech Cybulski. Uroczystość wręczenia Certyfikatów Szkoła Wierna Dziedzictwu odbyła się 29.11.2018r w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.


Skip to content