5 grudnia – Międzynarodowy Dzień Wolontariusza


Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jest wspaniałą okazją do podziękowania w szczególny sposób wolontariuszom, którzy poświęcają swój czas i energię na co dzień współpracując z organizacjami, instytucjami i osobami indywidualnymi.
Z tej okazji 5 grudnia 2018 roku w Ratuszu Staromiejskim odbyła się gala z udziałem przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnego samorządu, szkół i samych wolontariuszy. Były nagrody, wyróżnienia i występy zespołów: Szalone i szalone Małolaty ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz.
Z naszej szkoły w konkursie „Barwy Wolontariatu” tytuł Laureata uzyskały: Oliwia Żukowska z klasy VIII c i Natalia Kojtych z klasy VI a.
Adrianna Sarbiewska, Wiktoria Heida i Alicja Zamojska otrzymały w konkursie tytuł Nominowanej.
Dyplom Uznania za wyjątkową postawę, wrażliwość, oddanie pracy wychowawczej otrzymała pani Józefa Chmura – Koordynator Wolontariatu w SP 25.
Oliwia Żukowska przewodniczyła Kapitule, która przyznawała tytuł „Dziecięcego Piekarczyka” i ogłaszała wyniki podczas gali.

czytaj więcej…


Skip to content