Wieczornica patriotyczna


W czwartek, 8 listopada, odbyła się w naszej szkole Wieczornica patriotyczna z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości. Pani Wicedyrektor Bożena Strawa-Cieślak dokonała uroczystego otwarcia Wieczornicy. Po obejrzeniu krótkiego materiału filmowego, ukazującego trudną historię Polski, uczestniczyliśmy w części artystycznej. Uczniowie klasy 3b, 3c i 3d gimnazjum pod kierunkiem Pani Dyrektor Anny Jadwigi Śledzińskiej, przygotowali pełne symboli oraz poruszające w swej wymowie przedstawienie, zawierające liczne nawiązania do historycznych losów naszej Ojczyzny. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, bardzo dziękujemy za Państwa obecność oraz wspólne uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

fotorelacja …


Skip to content