Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej „Pierwszy dzwonek”


Drodzy Uczniowie i Szanowni Rodzice!

Dzięki Waszej hojności i otwartości serc udało się zgromadzić sporą ilość artykułów szkolnych. 13 września 2018 roku uczennice: Oliwia Fudal, Julia Potorska, Wiktoria Samul przekazały je do Miejskiego Centrum Wolontariatu.  Za pośrednictwem Centrum trafią do dzieci z Domów Dziecka w Elblągu i Marwicy.

W akcję zaangażowali się uczniowie: Łukasz Łychoński, Jakub Bocoń, Natalia Mikołajczyk, Małgorzata Sikora, Nadia McArtney, Oliwia Żukowska, Julia Grzelak, Klaudia Mazurek, Łukasz Wiśniewski, Julia Błaszkowska, Olaf Trzciński, Natalia Sosnowska, Zuzanna Pacholska, Olga Wójcik, Aleksandra Kidawa, Łucja Maciejkowicz, Zuzanna Opęchowska, Tymoteusz Kaczyński, Magdalena Kuich, Gaja Kroczka, Hanna Orłowska, Oskar Banasiewicz, Hanna Papińska, Wiktoria Szewczyk, Kamila Stasiak, Mikołaj Falkowski, Antoni Sokołowski, Kinga Zawada, Róża Kołosowska.

Warto pomagać, dziękujemy!


Skip to content