„Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”


Z przyjemnością informujemy, że drużyna naszej szkoły w składzie:
Amelia Magalska z kl.3 D,
Lena Nawrocka z kl.3 A oraz
Justyna Adamska i
Helena Tucholska z kl.2 A
zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT” organizowanym w SP nr 4 w Elblągu w sobotę 21 kwietnia 2018 r. Ponadto AMELIA MAGALSKA zdobyła I miejsce w rywalizacji indywidualnej. Amelka tytuł mistrzyni ortografii w konkursach międzyszkolnych obroniła już po raz trzeci ( dwukrotnie w 2017 r. i 2018 r.). W dyktandzie nie popełniła żadnego błędu ortograficznego. Amelka rozpoczęła naukę w klasie pierwszej  wieku 6 lat. Znajduje czas na zabawę ,ale  bardzo lubi z mamą rozwiązywać krzyżówki  dla dorosłych. Uczennica  przygotowywała  się w szkole do konkursu pod kierunkiem wychowawczyni klasy 3 D- Małgorzaty Wiczenbach .

Gratulujemy pracowitości i  życzymy naszej KRÓLOWEJ ORTOGRAFII
dalszych sukcesów w kolejnych latach nauki!

Skip to content