Wojewódzki konkurs „Pamięć o Katyniu kształtuje nasze dziedzictwo”.


26 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły: Marta Kacprzak kl. IIIF, Paweł Sawczuk kl. IIIF, Alicja Zamojska kl. VIIC, Hanna Wadowska kl. VIB, Aleksandra Kidawa kl. VIA oraz Filip Wardzyński kl. VIB wzięli udział w etapie wojewódzkim konkursu „Pamięć o Katyniu kształtuje nasze dziedzictwo”. Konkurs został zorganizowany w ramach Projektu „Katyń … ocalić od zapomnienia” przez: 1. Kuratorium Oświaty w Olsztynie, 2. Stowarzyszenie Rodzina Katyńska w Olsztynie, 3. Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu – Delegatura w Olsztynie. Patronat Honorowy:
– Wojewoda Warmińsko–Mazurski Pan Artur Chojecki
– Dyrektor Instytutu Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu – Oddział w Białymstoku Pan dr hab. Piotr Kardela
– Prezydent Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz
– Warmińsko–Mazurski Kurator Oświaty Pan Krzysztof Marek Nowacki
Nauczyciel przygotowujący – Przemysław Kruszewski

Skip to content