Włączenie się szkoły w miejskie inicjatywy związane z setną rocznicą odzyskania Niepodległości – udział uczniów naszej szkoły w konkursie „Uczcijmy razem stulecie odzyskania Niepodległości”.


Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Stowarzyszenie im. gen. bryg. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego w Elblągu zorganizowało konkurs dla szkół pt. „Uczcijmy razem stulecie odzyskania Niepodległości”. Udział w nim wzięli także uczniowie naszej szkoły. Dzieci przygotowały projekty miejskiej ulotki, promującej setną rocznicę odzyskania Niepodległości. Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły – Zuzanna Pacholska z kl. IV d, która zdobyła I miejsce na poziomie klas 4-5 oraz Konrad Ingielewicz z kl. VI a, który uzyskał III miejsce na poziomie klas 6-7. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się 7 listopada 2017r. w Klubie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej w Elblągu.

 


Skip to content