MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI O WIELKIM SERCU !


 5 grudnia 2017 roku Mały Samorząd Uczniowski  zorganizował  Wielki Świąteczny Kiermasz Ciast.  Dochód ze sprzedaży  – 205 złotych przeznaczył dla Moreen Kaimenyi – naszej podopiecznej z Kenii. Bez obawy będzie mogła od stycznia w nowym roku szkolnym kontynuować naukę. (Zbieramy dla niej co roku 150 $) .Wystarczy nam również pieniędzy na dofinansowanie dożywiania dziecka w Kenii (50 zł na rok).  Bardzo dziękujemy!
O tym co dzieje się w placówce misyjnej możemy przeczytac na stronie:
https://www.facebook.com/Kochanie-to-dawanie-794908530520708/
To jest s. Dariana, która opiekuje się m.in rodziną Moreen Kaimenyi. Obecnie prowadzi budowę domu dziecka  w Kithatu w Kenii. Należy do Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny.
O ich działalności można przeczytać na stronie:
http://www.misjonarki-swietej-rodziny.org/zgromadzenie_kenia.html
Dziękuję Rodzicom, Nauczycielom i uczniom za wsparcie i pomoc.
Józefa Chmura – opiekun SWM

Skip to content