PODSUMOWANIE KONKURSÓW ZORGANIZOWANYCH W RAMACH XIX WARMIŃSKO-MAZURSKICH DNI RODZINY „MIŁOŚĆ W RODZINIE NIGDY NIE ZGINIE”   


XIV Wojewódzki Konkurs Literacki „UCZĘ SIĘ CIEBIE, RODZINO”
27 października   w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA w Olsztynie  uczennicom
AGATCIE  DOBROWOLSKIEJ z klasy II c i ANNIE  MIZERSKIEJ  z klasy II b zostały wręczone nagrody za prace  literackie.
Organizatorami XIV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego ,,Uczę się Ciebie, Rodzino” byli: Katolickie Stowarzyszenie ,,Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Olsztynie, Rada ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Stowarzyszenie Wspierania Działań Prorodzinnych ,,Forum Prorodzinne”.
Jury w składzie: Andrzej Taborski – przewodniczący, Wanda Kuca, Teresa Antczak, Aneta Kowalska Siedlecka, Iwona Dziak po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami, stwierdza, że: w tegorocznej edycji konkursu wpłynęły do organizatorów 172 prace 153 autorów. W tym 24 od osób powyżej 18 roku życia.
Serdecznie gratuluję Agacie i Ani  – Józefa Chmura

Skip to content