MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

22 kwietnia odbyła się XII edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO w SP nr 4 pt. „Z ortografią za pan brat”.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice, które w konkursie szkolnym zdobyły najwięcej punktów:
-Zuzanna Komosińska z kl.3 d
-Małgosia Sikora z kl.3d
-Amelia Magalska z kl.2 d
-Lena Nawrocka z kl.2 a
W pierwszym etapie konkursu uczestnicy pisali indywidualnie dyktando, które zostało ocenione w dwóch kategoriach: klasy trzecie i klasy drugie.
Najlepiej wśród wszystkich uczniów z klas drugich elbląskich szkół napisała uczennica naszej szkoły – Amelka Magalska z klasy 2d , która nie zrobiła żadnego błędu ortograficznego!
Z wielką radością i dumą odbierała swoje nagrody – grę „Elbląska historia”, książkę i dyplom.
Drugi etap konkursu to zadania grupowe, za które nasze reprezentantki otrzymały 43 punkty i uplasowały się na III miejscu. Hurra!
Wszyscy otrzymali dyplomy, książki i nagrody niespodzianki.
Uczennice zostały przygotowane przez:
-Danutę Burnos wych.kl.3 d
-Alicję Smukowską wych.kl.2a
-Małgorzatę Wiczenbach wych.kl.2d
Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów