Obchody Dnia Kota


KONKURS O KOCIE – wyniki!

Biblioteka szkolna organizowała konkurs literacki pt. „Mój przyjaciel-KOT”. Wpłynęło kilkanaście bardzo interesujących prac, napisanych głównie przez młodszych uczniów. Komisja w składzie: p. Marta Bartosik, p. Ania Rugała i p. Dorota Wiesiołowska, wyróżniły następujące wiersze:

I miejsce – Antoś Sokołowski z kl IId i Natalia Kojtych z kl. IVa

II miejsce – Zuzia Sadowska z kl. IIa

III miejsce – Kinga Zawada z kl. IId

Wyróżnienia otrzymali:

Natalka Lew- Kiedrowska i Agatka Pytel z kl. IId oraz Magda Kuich z kl.IIa

Laureatom konkursu gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy z udział w nim.   Nagrody i podziękowania dla każdego już wkrótce, na apelach szkolnych. Prace konkursowe są wyeksponowane na gazetce, w czytelni szkolnej, zapraszamy.


Skip to content