Nasz nowy podopieczny- Misio!


Miło nam poinformować wszystkich

Miła znalazła swój nowy domek!!!

Nasz nowy piesek to Misio 🙂

 

Miła ma już nowych opiekunów- nie tylko takich wirtualnych, ale realnych!!! To wspaniała dla nas wiadomość, ale również możliwość pomocy innemu podopiecznemu ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu. Mamy swojego nowego wirtualnego pupila. Jest nim piesek o imieniu Misio, który jest w schronisku od stycznia 2017r. Pracownikom schroniska powiedziano, że siedział przy drodze na ulicy Mazurskiej. Misio jest średniej wielkości staruszkiem. Z racji swojego wieku jest już trochę niedołężny. Zanim trafił do schroniska trzymany był na uwięzi, o czym świadczył wiszący i jego obroży kawałek łańcucha. Teraz to my będziemy jej wirtualnymi opiekunami wraz z Gimnazjum nr 6.Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy angażowali się w wirtualną opiekę nad Miłą. Może i nasz Misio swoją starość spędzi w jakimś ciepłym domu?

 

 


Skip to content