SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM W ŚWIATOWIDZIE


                                                                                                   

            3 grudnia 2016r. w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu odbyło się  zorganizowane przez Caritas Diecezji Elbląskiej, spotkanie ze Świętym Mikołajem dla dzieci z diecezji elbląskiej. Z naszej szkoły pod opieką katechetek oraz Pani z Caritasu, uczestniczyło w nim 19 uczniów z kl.I-VI .

W programie imprezy przygotowano przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna”, poprzedzające przybycie Świętego Mikołaja i rozdawanie słodkich paczek. Zostało ono  przygotowane przez kleryków elbląskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Inscenizacja bardzo podobała się dzieciom, które żywo reagowały na akcję spektaklu. Euforię i  entuzjazm dzieci wywołało jednak już samo przybycie Świętego Mikołaja. Spotkanie zapadnie na długo w pamięci uczestników.

                                                     Organizatorki wyjazdu- Anna Jurczak, Józefa Chmura


Skip to content