Świąteczna Zbiórka Żywności


Świąteczna Zbiórka Żywności
Jak co roku, w ostatni weekend 25, 26, 27 listopada odbyła się ogólnopolska
Świąteczna Zbiórka Żywności.
Ze względu na jej ważne przesłanie wolontariusze ze Szkolnego Koła Misyjnego i Caritas wzięli w niej czynny udział. Łącznie 20 uczniów zbierało żywność w Leclercu (4 uczniów z SP i 16 uczniów z Gim).
To duża radość brać udział w akcji, która ma tak wymierny wpływ na życie ludzi. Współpracując z Bankiem Żywności możemy sprawić, że pomoc dotrze do najbardziej potrzebujących. Tym, co stanowi o jej szczególnej wartości, jest idea rozwijania naszej wrażliwości społecznej, kształtowania postawy odpowiedzialności za słabszych oraz budowanie wspólnoty. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom.

Opiekunowie: Józefa Chmura i Anna Jurczak


Skip to content