Festyn z okazji XVIII Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny.


11 czerwca 2016 r dzieci z klas trzecich i  czwartych    wraz  z rodzicami wzięły udział w  festynie z okazji XVIII Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny. Festyn odbył się w Stagniewie pod hasłem „Rodzina tu wszystko się zaczyna”. Spotkanie odbyło się w ośrodku ewangelizacyjnym – „Betania”,  który  udostępnił nam Jego Ekscelencja ks. bp Józef Wysocki.  Czcigodny ks proboszcz parafii Św. Floriana przewodniczył Nabożeństwu Czerwcowemu i wygłosił prelekcje dla dzieci i rodziców na temat sanktuarium i objawień matki Bożej w Fatimie. Zespół wokalno-instrumentalny uświetnił to wydarzenie. Animatorki  prowadziły zabawy  z chustą, piłką oraz gry zręcznościowe i  sportowe. Było również artystyczne malowanie twarzy.  Wszystkim smakowało pyszne ciasto upieczone przez rodziców. Dużą atrakcją  dla dzieci było ognisko i pieczenie kiełbasek. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.

 


Skip to content