III miejsce reprezentacji SP nr 25


English Speaking Countries – what do we know?

III miejsce reprezentacji SP nr 25

I miejsce za charakteryzację drużyny

 

W Zespole Szkół nr 1 w Elblągu rozegrała się piąta edycja konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych „English Speaking Countries – what do we know?”, w którym wzięły udział czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych z Elbląga i okolic.

Drużyny zmierzyły się w siedmiu konkurencjach. Zawodnicy rozwiązywali krzyżówkę, literowali wyrazy, tworzyli plakaty promujące wybrane święto z krajów anglojęzycznych. Wszystkie drużyny miały tez za zadanie zaprezentować charakteryzację związaną właśnie z krajami anglojęzycznymi. Uczniowie naszej szkoły postanowili nawiązać do okrągłej rocznicy śmierci W. Szekspira i zaprezentowali najbardziej rozpoznawalnych bohaterów z dzieł twórcy oraz samego mistrza.

Gratulujemy serdecznie wiedzy i pomysłowości!

Katarzyna Drewniak


Skip to content