Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT!


Brawo! Z ogromną radością informujemy, że nasza wspaniała drużyna w składzie: Karolina Horoszko (kl.3b), Patrycja Lewandowska (kl.3a), Zuzanna Komosińska (kl.2d) i Justyna Szulewska (kl.2b) walczyła dzielnie z rozmaitymi trudnościami ortograficznymi! Nie były im straszne wyrazy z „ż” i „rz”, „ó” i „u”, „ą” czy „om”. Nawet „h” i „ch”, choć wyglądały groźnie, nie zdołały przysporzyć naszym dzielnym wojowniczkom większych problemów.
I tak, z wielką przyjemnością ogłaszamy, że tytuł Mistrza Ortografii na poziomie klas drugich zdobyła Justyna Szulewska, natomiast tytuł Wicemistrza Ortografii na poziomie klas trzecich wywalczyła Patrycja Lewandowska! Hurra! Duże oklaski należą się całemu zespołowi – dziewczynki wykazały się bardzo dobrą znajomością ortograficznych reguł. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, nie tylko ortograficznych, sukcesów!


Skip to content