Pasowanie na Czytelnika


Biblioteka szkolna przyjęła do swego grona kolejnych czytelników! W piątek 8 stycznia 2016 r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika wszystkich pierwszoklasistów. Uczniowie, po zapoznaniu się z regulaminem biblioteki i zasadami wypożyczenia, z uwagą obejrzeli i wysłuchali przedstawienia przygotowanego przez dzieci z  kl. IIIa. Dowiedzieli się przy tym, jak  obchodzić się z książką, by służyła jeszcze przez wiele lat innym czytelnikom. Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali kolejno pasowani na Czytelnika. Pamiątką tego wydarzenia były dyplomy, zakładki do książek, mini-książeczki i pierwsze wypożyczone książki. Miejmy nadzieję, że pierwszoklasiści będą często odwiedzali naszą bibliotekę i chętnie spędzali wolny czas z książką w ręku, bo WARTO CZYTAĆ J.

Dziękuję ucz. kl. IIIa: Natalce Kojtych, Zosi Pietrzak i Olgierdowi Pawłowskiemu za pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia.

DSC05841 DSC05822 DSC05815 DSC05814


Skip to content