DZIEŃ PRYMUSA W ZS NR 2


Od kilku lat w naszej szkole odbywa się Gala Być Najlepszym, ale Dzień Prymusa odbył się w tym roku po raz pierwszy.

18 lutego 2016 roku o godzinie 17.00 sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Na uroczystość zaproszono uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce w I semestrze.

Zaproszono również rodziców i opiekunów,  którzy z wielką satysfakcją odbierali z rąk pani dyrektor, Anny Śledzińskiej, listy pochwalne i gratulacyjne.

W całej naszej szkole aż stu pięćdziesięciu uczniów uzyskało lub przekroczyło średnią: 4,75 i otrzymało bardzo dobrą lub wzorową ocenę z zachowania, co jest bardzo satysfakcjonującym wszystkich  wynikiem.

W szkole podstawowej najwyższy średni wynik – 5,91 uzyskała Oliwia Żukowska z klasy 5 c a w gimnazjum – Piotr Fonferek z klasy II f, uzyskując średnią 5,47.

Uroczystość uświetniły występy uzdolnionych uczennic naszej szkoły – Kingi Szarag, Julii Dąbrowskiej oraz Oliwii Żukowskiej. Po części oficjalnej odbyło się integracyjne spotkanie wszystkich zebranych, gdzie przy degustacji pysznych ciast dyskutowano na temat promocji naszej szkoły oraz zbliżającego się Jubileuszu – Pięćdziesięciolecia Szkoły, szkoły, która jest ciągle na wyżynach w rankingach miejskich, ponieważ mieści się przy ulicy Wyżynnej i po prostu inaczej nie wypada.

RZECZNIK PRASOWY ZS NR 2 IRENA OŚKA


Skip to content