XV Memoriał Janusza Kusocińskiego 2023.06.15

15 czerwca 2023 r. Szkoła Podstawowa nr 25 w Elblągu im. Janusza Kusocińskiego kolejny raz była organizatorem zawodów lekkoatletycznych. Po raz 15 został przeprowadzony Memoriał Janusza Kusocińskiego. Tym razem pogoda pokrzyżowała plany i zawody lekkoatletyczne zostały przeprowadzone w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu, przy współpracy wice dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Elblągu p. Jolanty Bombały oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 14 w Elblągu Kazimiery p. Pierzyńskiej-Czujwid . W Memoriale Janusza Kusocińskiego wzięły udział następujące placówki oświatowe:

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Janusza Korczaka

Zespół Szkół Pijarskich

Szkoła Podstawowa nr 3

Szkoła Podstawowa nr 6

Szkoła Podstawowa nr 6

Szkoła Podstawowa nr 14

Szkoła Podstawowa nr 16

Szkoła Podstawowa nr 25

Podczas Memoriału Janusza Kusocińskiego odbyło się 14 biegów z podziałem na kategorie wiekowe: 4 biegi po zdrowie dla osób z dysfunkcjami oraz 10 biegów uczniów szkół podstawowych z podziałem na roczniki. Impreza sportowa jak zwykle przebiegła w przyjaznej atmosferze i z poszanowaniem zasad fair play. Wszystkie biegi były nagradzane medalami oraz upominkiem dla zwycięzcy danego biegu. Rywalizacje w duchu sportowym wygrała Szkoła Podstawowa nr 16, na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 25 im. Janusza Kusocińskiego w Ellblągu i na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 3 z Elbląga. Wszystkim biorącym udział serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przybycie. Jednocześnie zapraszamy na kolejną edycję organizowanego przez naszą szkołę memoriału.

 

Dziękujemy

 

Skip to content