Bezpieczna szkoła - realizacja programu Moc Emocji 0b

Bezpieczne ferie-spotkanie ze strażą pożarną 0b

Mapa myśli stworzona po spotkaniu z policjantami 2a

Bezpieczna Szkoła- Relacje rówieśnicze i Moc emocji w klasach 0-IV

Dzień Bezpiecznego Internetu - plakaty promujące bezpieczne zachowanie w Internecie wykonane przez uczniów klasy 4a i 4c

Bezpieczeństwo zdrowotne-zajęcia dla klas 8

W TRUDNYCH CZASACH WOJNY- JAK OSWOIĆ WŁASNE EMOCJE? - klasa 1a

Realizacja Programu Moc Emocji: Oswajamy emocje - Antystresowe gniotki w wykonaniu 1a

Ozoboty 3a

Uczniowie klasy III a mieli kolejną lekcję z wykorzystaniem ozobotów. Dzieci projektowały miasteczko ozobotów korzystając z różnorodnych elementów. Każda grupa wykonała znaki drogowe utrwalając ich znajomość. W miasteczku znalazły się budynki, punkty usługowe i cała infrastruktura miejska. Na koniec rysowały bezpieczne trasy, po których poruszały się ozoboty. Taka nauka przepisów drogowych to świetna zabawa.

Wielkimi krokami zbliża się nasz egzamin na kartę rowerową. Teraz uczymy się na makietach. Sami wykonaliśmy nasze pojazdy. Wkrótce wyruszymy w teren. Znamy też już znaki drogowe. Jesteśmy bezpieczni w ruchu drogowym.

Uczniowie klasy IV a i IV b przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa, które są najważniejsze podczas lekcji wychowania fizycznego.Stworzyli piękne plakaty, które będą ozdabiały ściany w pobliżu sali gimnastycznej. #SzkołaPromujeBezpieczeństwo

W ramach utrwalenia wiadomości biologicznych uczniowie klas 7 wykonali plakaty p.t. 10 zasad - jak dbać o układ krążenia. Plakaty zostały zaprezentowane społeczności szkolnej na tablicy korkowej przy gabinecie biologicznym.

W ramach nazywania swoich emocji, radzenia sobie z sytuacjami trudnymi, ze stresem uczniowie klas 8a, rozmawiali na temat wojny na Ukrainie. Pracując w 4 grupach, dyskutowali i zapisywali swoje przemyślenia, którymi później dzielili się z całą klasą.

"Moc Emocji" - warsztaty w klasie 1a

Moc Emocji - klasa 1a

Dnia 06.05.2022 uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w bardzo ciekawym spotkaniu z leśnikiem na temat bezpieczeństwa w lesie. Nasz wyjątkowy gość-Pan Jarosław Mytych przekazał uczniom ogrom wiedzy o sposobach unikania niebezpieczeństw, a także jak reagować w przypadku znalezienia się w sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu podczas pobytu w lesie.

Pogadanka policjanta z uczniami naszej szkoły na temat odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Klasa 1b w formie plastycznej utrwaliła wiadomości z wysłuchanej pogadanki o bezpieczeństwie w czasie wiosennych zabaw podwórkowych.

Skip to content