WYNIKI III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO „JAK USZCZYPNIE BĘDZIE ZNAK” IM. ANNY SZEWCZYK – KONEFAŁ

18 maja jury w składzie:

Irena Ośka – nauczyciel języka polskiego

Marta Bartosik – nauczyciel języka polskiego

Rafał Konefał

Wybrało najlepsze prace, sklasyfikowało i wyróżniło:

I kategoria (uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych)

I miejsce:

„Jak uszczypnie będzie znak…” – Franciszek Roustm, klasa 8, ZSP, Rewal, nauczyciel – Izabela Roustm;

„Razem do końca i jeszcze dłużej” – Diana Strzała, klasa 8, SP 7, Ełk, nauczyciel – Bogna Korf.

II miejsce:

„Przyjaźń, nadzieja, rozstanie…” – Wiktoria Stępczyńska, klasa 7, SP 4, Stargard, nauczyciel – Marta Dłużak-Pluta;

„Cały świat zdawał się za Tobą płakać” – Klaudia Demiańczuk, klasa 7, SP, Prostki, nauczyciel – Joanna Cybulska;

Marika Nowacka, klasa 7, SP, Prostki, Joanna Cybulska.

III miejsce:

„Kartki z pamiętnika” – Martyna Kowalczyk, klasa 6, SP 3, Koszalin, nauczyciel – Kamilla Derlatka;

Maja Glinka, klasa 6, ZS-P, Wikielec, nauczyciel – Ewelina Pieńczewska-Dąbrowska.

Wyróżnienia:

Julia Wesołek, klasa 6, SP, Tuławki, nauczyciel – Katarzyna Sambor;

„Chłopaki nie płaczą” – Adam Kawczyński, klasa – 6, SSP 3, Elbląg, nauczyciel – Agnieszka Wikira;

„W pamięci” – Julia Mołdoch, klasa 8, SP, Pieszcz, nauczyciel – Alicja Bukowska;

„Czekam” – Maja Aleksandra Grygo, klasa 6, SP 1, Ełk, nauczyciel – Małgorzata Pieńkowska;

„Dziewczynka” – Anna Przesław, klasa 8, SP 12, Elbląg, nauczyciel – Małgorzata Hamernik;

Zuzanna Grzybowska, klasa 6, SP 30, Olsztyn, nauczyciel – Izabela Smolik.

II kategoria (uczniowie szkół ponadpodstawowych)

I miejsce:

„(Żół)ta nadzieja” – Michalina Ryńska, klasa 1, LO, Jędrzejów, nauczyciel – Dorota Dawid Fatyga;

„Lovesong” – Wiktoria Grigoriew, klasa 1, LO z OI, Szczecin, nauczyciel – Teresa Bindas.

II miejsce:

„Dziś byłyby Twoje 18 urodziny… Cmentarz obok kościoła” – Anna Nieczuja-Ostrowska, klasa 1, LO przy ZSP, Elbląg, nauczyciel – Aleksandra Maciejewska;

„Nawet za ciszą” – Zofia Lindobeja, klasa 1, LO, Świdwin, nauczyciel – Monika Fabianiak.

III miejsce:

„Bezsilna” – Julia Trusewicz, klasa 2, I LO, Szczecinek, nauczyciel – Aleksandra Stemplewska.

Wyróżnienie:

„Złocisty pył” – Marta Binek, klasa 2, LO ZPE, Olsztyn, nauczyciel – Elżbieta Chilińska Karpowicz.


Kategoria: aktualności

Możliwość komentowania została wyłączona.
Skip to content